Potpisan sporazum sa Nezavisnim sindikatom policije

28.05.2015.godine Novosti

U prostorijama Nezavisnog sindikata policije 19.05.2015. godine potpisan je Sporazum o saradnji Pravnog fakulteta i Nezavisnog sindikata policije.

Ovim sporazumom je predviđeno da svi članovi Nezavisnog sindikata policije, kao i članovi njihove uže porodice, prilikom upisa na Pravni fakultet za privredu i pravosuđe u Novom Sadu ostvaruju pravo na popust od 20% na cenu školarine uz mogućnost plaćanja na rate putem administrativne zabrane. Ovim sporazumom Sindikat i Pravni fakultet za privredu i pravosuđe u Novom Sadu žele da motivišu sve one koji žele da ulažu u svoje obrazovanje, usavršavanje i lični napredak.
Sporazum su potpisali prof. dr Marko Carić, dekan Pravnog fakulteta i Velibor Lukić, predsednik predsedništva Nezavisnog sindikata policije. Zvaničan početak realizacije Sporazuma o saradnji obeležen je overom ugovora od strane prof. dr Milana Počuče, prodekana za kvalitet i razvoj na Pravnom fakultetu i rukovodioca novoakreditovane visokoškolske jedinice u Beogradu.