DODELA DIPLOMA 28. JUNA 2023.

30.06.2023.godine Novosti

Svečana dodela diploma studentima koji su diplomirali u školskoj 2022/2023. godini održana je 28. juna 2023. godine u amfiteatru Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu.

Nakon intoniranja univerzitetske himne „Gaudeamus Igitur“, diplomirane pravnike i njihove roditelje i prijatelje pozdravio je dekan fakulteta prof. dr Milan Počuča koji im je čestitao na uspešno završenim osnovnim akademskim studijama. Naglasio je da je iza njih dug i nimalo lak put koji su oni uspešno prešli, kao i da njihovi roditelji treba da budu ponosni.

Okupljene je pozdravio i alumnista Denis Tul koji je podelio svoje iskustvo sa studija, kao i detalje o razvoju karijere nakon što je diplomirao, pa sve do danas. U svom izlaganju, prof. dr Sanja Škorić, prodekanka za nastavu naglasila je da centralno mesto na našem Fakultetu zauzimaju upravo studenti.

Nakon toga, prof. dr Milan Počuča je sa prof. dr Sanjom Škorić podelio diplome, a posle je upriličen koktel za sve okupljene.