Učešće na Konferenciji TREND 2023

27.02.2023.godine Konferencije

Profesori Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe prof.dr Sanja Škorić, prodekanka za nastavu, prof.dr Nenad Bingulac, prof. dr Dejan Logarušić, prof. dr Dalibor Krstinić i doc. dr Vladimir Šipovac, kao i prof. dr Branislav Dudić sa Fakulteta za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu, učestvovali su na Konferenciji TREND 2023 na temu: ,,Univerzitet pred novim izazovima", koja je održana od 8.2. do 11.2.2023. godine u Vrnjačkoj Banji.

Organizator Konferencije je Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu, a tematske jedinice su obuhvatale sve aspekte visokog obrazovanja, kao i sva aktuelna pitanja koja se tiču visokog obrazovanja i visokoškolskih ustanova, kako u Srbiji tako i u inostranstvu.