OKRUGLI STO „IZAZOVI U VISOKOM OBRAZOVANJU TOKOM PANDEMIJE COVID-19“

24.05.2022.godine Novosti

Studenti Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu učestvovali su na okruglom stolu na temu „Izazovi u visokom obrazovanju tokom pandemije COVID-19“ koji je održan je 11. maja 2022. godine u svečanoj sali Univerziteta Privredna akademija u Novom Sadu.

Panelisti na okruglom stolu bili su akademski direktor Apsley Business School iz Londona, prof. dr Sebastijan Fuler, prodekanica za međunarodnu saradnju na Pravnom fakultetu za privredu i pravosuđe u Novom Sadu, prof. dr Marijana Mladenov i direktor Marketing službe Univerziteta, Tamara Krstić. Studenti su kao jedan od najvećih izazova sa kojim su se suočavali tokom pandemije COVID-19 istakli nemogućnost neposrednog kontakta sa kolegama i profesorima. Prof. dr Sebastijan Fuler je izarazio veliko zadovoljstvo povodom aktivnog učešća studenata u radu okuglog stola, naglašavajući značaj internacionalnog sagledavanja predmetnih pitanja.