Konkurs za učešće na projektu Erasmus+ za studente

Pravni fakultet za privredu i pravosuđe poziva sve zainteresovane student da se prijave na konkurs za učešće u projektu “Mir, ljubav i muzika” u okviru Erasmus+ programa.

Cilj projekta je organizacija zajedničkog učenja koje je posvećeno rešavanju konflikata i izgradnji mira uz upotrebu nenasilnih akcija kao sredstva za internacionalnu i lokalnu primenu od strane mladih.

Na konkurs mogu da se prijave student od 18-30 godina.

Projekat će biti realizovan u Španiji u gradu Alcala la Real u periodu od 2 – 9.7.2021. godine. Troškovi putovanja i transfera od i do aerodroma u Mlagi će biti refundirani. Smeštaj je obezbeđen za sve učesnike u dvokrevetnim i trokrevetnim sobama.

Na sledećem linku možete pronaći detaljne informacije o konkursu: