UČEŠĆE UNIVERZITETA PRIVREDNA AKADEMIJA U NOVOM SADU U PROGRAMU MOBILNOSTI STUDENATA STELLA JUNIOR

20.12.2019.godine Novosti

Univerzitet Privredna akademija u Novom Sadu je kao članica međunarodne mreže univerziteta Compostela učestvovao u programu mobilnosti studenata Stella Junior.

Tom prilikom na Univerzitetu je dvonedeljnu praksu u Kancelariji za međunarodnu saradnju obavila studentkinja Júlia Raluy Revés sa Univerziteta iz Ljeide pod mentorstvom rukovodica Kancelarije doc. dr Marijane Mladenov. U okviru programa mobilnosti Júlia Raluy Revés je učestvovala u administrativnom radu Kancelarije za međunarodnu saradnju, prvenstveno u segmentu pripreme dokumentacije Univerziteta za učešće u programu Erasmus + KA 103. Studentski parlament Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu je učesnici mobilnosti organizovao posete brojnim tradicionalnim kulturnim manifestacijama u Novom Sadu. Realizovanu mobilnost su studentkinja Júlia Raluy Revés i doc. dr Marijana Mladenov ocenili kao izuzetno pozitvno iskustvo i istakli želju da i naredne godine učestvuju u programu Stella Junior.