Dodeljeni sertifikati polaznicima specijalističkog kursa

31.10.2019.godine Novosti

U Svečanoj sali Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe u Novom Sadu 30.10.2019. godine dodeljeni su sertifikati polaznicima specijalističkog kursa ,,Dokazivanje u krivičnom postupku – dokazivanje kod krivičnih dela protiv života i tela’’.

Sertifikate je dodelio prof. dr Mirko Kulić, dekan Fakulteta, dr Vidoje Mitrić, sudija Višeg suda u Novom Sadu i prof. dr Jelena Matijašević Obradović, rukovodilac specijalističkog kursa i savetnica dekana za nastavu i vannastavna pitanja.

Istom prilikom uručene su i zahvalnice gostima iz advokatskih kancelarija, kao i profesorima i saradnicima sa Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe koji su svojim prisustvom pružili podršku organizaciji i realizaciji kursa.