OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE POVODOM JANUARSКO – FEBRUARSКOG ISPITNOG ROКA

Poštovani studenti,

U cilju unapređenja kvaliteta procesa studiranja, kreiran je studentski servis eStudent. Obaveštavamo vas da studenti koji još uvek nisu izvršili postupak registracije to učine u najkraćem mogućem roku.

Prijava ispita za januarsko-februarski ispitni rok se pomera i biće moguća isključivo putem studentskog servisa eStudent od 20. januara do 25. januara 2023. godine.

Podsećamo vas da je uslov za prijavu ispita, osim registracije na vaš e-nalog i uplata polovine školarine za tekuću školsku godinu najkasnije do 15. januara 2023. godine, preko uplatnice čiji izgled vam je kreiran na početnoj stranici naloga (klikom na opciju izgled uplatnice).