Poseta studenata Pravnog fakulteta za privredu i pravosuđe-visokoškolska jedinica Subotica Poreskoj upravi u Subotici.

Studenti su dana 29.11.2016. godine sa predmetnim nastavnikom Prof. dr Radicom Šipovac posetili Poresku upravu u Subotici i upoznali se sa radom i razvojnim potencijalima Poreske uprave.

Studenti su informisani o organizacionoj strukturi i opisu funkcija, javnosti rada i ovlašćenjima, obavezama i načinima postupanja, obimu zakonskih propisa, uslugama koje se pružaju zainteresovanim licima, postupku po žalbama komitenata na poreska upravna akta, podacima o prihodima i rashodima, javnim nabavkama, zaradama i drugim primanjima, vrstama i postupaku pristupa informacijama od javnog značaja, poreskim oblicima i drugim poslovima i zadacima.
Zahvaljujemo se na dobrodošlici i profesionalnom pristupu zaposlenih u ovoj ustanovi i nadamo se zajedničkoj obostranoj saradnji i u narednim godinama.